HAKKIMIZDA

“VETRO WOOD” 1992 yılında kurulan “KASAPOĞLU AHŞAP” aile şirketinin geçmişten gelen tecrübeye sahip bir markasıdır. VETRO WOOD yeni yaşam formları oluşturmak için beğenilere sunduğu konsept markasıdır. Farklı yaşam tarzlarını modern ve yenilikçi yaklaşımıyla evinize taşıyor. Farklı beğenilere seslenen alternatifler ve rahatlığın en doğal halini sunan yaşam çözümleri, ulaşılabilir tasarım anlayışıyla, hayata fark katmak için sizi bekliyor. Rahatlık ve kalite, sağlamlık ve şıklık, ulaşılabilirlik ve tasarım kriterlerinin tamamını karşılayan ürünleri, yıllara dayanan deneyiminden güç alıyor.

Vizyon

Masa-Sandalye, Sehpa, İç Mekan Tasarım ve Epoksi Uygulamalar ile sektörde yüksek kalitesi, geniş ürün yelpazesi ve yenilikçi tasarımları ile Türkiye’nin benimsediği saygın üreticilerinden biri olmak.

Misyon

Müşterilerimizin, kullanım amaçlarına göre ergonomiyi, ekonomikliği ve konforu dikkate alarak Masa-Sandalye, Sehpa, İç Mekan Tasarım ve Epoksi Uygulama ihtiyaçlarını üreterek veya tedarik ederek karşılamak;